chrome firefox opera safari iexplorer

Через передноворічний ажіотаж у залізничних касах уже немає квитків

22 листопада 2012 о 17:13

У залізничних кас традиційний передноворічний ажіотаж. Квитки на суботу, 29 грудня, уже розхапали. Про це УНН повідомили у прес-служба "Укрзалізниці".

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», наразі розпочався традиційний передноворічний ажіотаж. Квитки на суботу, 29 грудня, уже розхапали. Як ділиться  з УНН один з бажаючих придбати квитки на передноворічні дні, йому пощастило взяти квиток лише на 27 грудня. Проте ті, хто поки не встиг купити квитки, ще мають шанси зустріти Новий рік і Різдво на гірськолижних курортах Західної України.

«Укрзалiзниця» призначила 129 додаткових рейсів до новорічних та різдвяних свят, 98 з них — у західному напрямку.

Також, «Укрзалізниця» обіцяє і далі розглядати питання призначення додаткових поїздів і збільшення до допустимих норм кількості вагонів у поїздах, вже курсують по найбільш популярних напрямках. Але якщо в цьому році українці таки дочекалися додаткових поїздів, то в наступному їх може не бути.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути