chrome firefox opera safari iexplorer

Київ почали прикрашати святковою новорічною ілюмінацією

22 листопада 2012 о 14:19

У грудні Майдан Незалежності, Хрещатик та центральні вулиці столиці прикрасять різнобарвними гірляндами.

Про це розповіли у КП «Київміськсвітло», повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема, на Майдані Незалежності прикрасять святковими гірляндами будівлі консерваторії та філармонії, Головпоштамту, будинку профспілок, Міжнародного центру культури і мистецтв.

Також новорічними вогнями прикрасять і фасад Київської адміністрації, що на Хрещатику, 36, а над проїжджою частиною центральної вулиці повісять святкові гірлянди.

Дерева вздовж дороги підприємство обіцяє обрамити світлодіодними краплинами.

Білими гірляндами у вигляді золотавих іскристих куль причепурять вулицю Богдана Хмельницького, а над Європейською площею, як і минулого року, змонтують світлодіодні гірлянди у вигляді листя.

На деревах поруч із філармонією розвісять сніжинки та мерехтливі бурульки, а на бульварі Лесі Українки – метеликів.

Уздовж вулиці Грушевського і Володимирського узвозу на світлових опорах встановлять оригінальні дизайнерські завитки та світлові панно. А над бульваром Тараса Шевченка цієї зими розвісять величезні світлові пір’їни.

Над вулицею Червоноармійською засяють блакитні кільця Сатурна, а на опорах проспекту Миколи Бажана – зіркові фонтанчики.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути