chrome firefox opera safari iexplorer

Україна і Кенія — останні у рейтингу країн, в яких краще народитися у 2013 році

03 грудня 2012 о 17:11
У 2013-ому році якнайкраще народитися у Швейцарії, але в жодному разі не у Нігерії чи Україні.

Такими є дані нового рейтингу, складеного Economist Intelligence Unit (EIU), який цитує італійське видання Corriere della sera. Рейтинг присвячений питанню де найкраще народитися, аби мати здорове та успішне життя, протягом довгих років.

Всього у списку знаходиться 80 країн. Його було складено з урахуванням основних статистичних даних, таких як: рівень злочинності, довіра до суспільних інститутів, особисте багатство, світова економіка і прогноз доходів на душу населення у 2030-ому році.

Найвищий бал рейтингу 10. Швейцарія набрала 8,22 балів і є майже недосяжною для інших країн. Трохи позаду тримається Австралія (8,12), Норвегія (8,09), Швеція (8,02), Данія (8,01). Близькими до топ-10 є Канада (7,81) та Гонконг (7,80).

Перша частина списку не особливо здивувала, адже кілька попередніх досліджень уже підтвердили перевагу північних країн з точки зору якості життя і перспектив на майбутнє.

Однак здивувала саме друга частину списку. До нього потрапила Ірландія та США (посіла 16 місце разом із Німеччиною), яка була лідером списку у 1998-ому році.

Великобританія опинилася на 17-ому місці із рахунком 7,1. А Італія у списку 21-а (7,21 бал). Японія — 25-е місце (7,08). Країни БРІК (Бразилія, Росія, Індія, Китай) розтягнулися з 37-го місця (Бразилія) до 72-го (Росія). Завершує класифікацію Нігерія (4,74). Вона лише трохи відстає від Кенії та України (4,98).

«Не надто пощастить тим, хто народиться в 2013-ому році у цих країнах», — зазначає автор статті і додає: «А може і в наступні роки теж».

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...