chrome firefox opera safari iexplorer

24 січня львів’янам покажуть найкращі українські короткометражки

14 січня 2013 о 12:46

24 січня у Львові відбудеться показ програми «Українська нова хвиля», яка складається з семи короткометражних фільмів українських режисерів.

До програми увійшли короткометражні кінокартини «Уроки української», «Дорога», «День Незалежності», «Борода», «Пиріг», «Діалог на самоті» та «Між двадцятою та опівночі».

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, початок показу – о 19.00 в кінопалаці «Копернік».

«Національний центр Олександра Довженка у партнерстві з мистецькою формацією Wiz-Art пропонує увазі львів’ян проект прем’єрних показів найновіших українських фільмів «Українська нова хвиля». У межах показу широкій аудиторії демонструватимуть фільми, щойно створені за сприяння або на замовлення Державного агентства України з питань кіно. Тривалість сеансу – 109 хв», – йдеться в повідомленні.

Як зазначають організатори, більшість стрічок, що будуть показані 24 січня, взяли або невдовзі братимуть участь у міжнародних кінофестивалях. Два з них – фільми «Уроки української» та «Дорога» – щойно завершені проекти.

Фільм «День Незалежності» режисера Антоніни Ноябрьової отримав Спеціальний Диплом журі національного конкурсу Одеського Міжнародного кінофестивалю та гран-прі національного конкурсу МКФ «Молодість-42».

Кінокартина «Борода» Дмитра Сухолиткого-Собчука, яка входить до альманаху «Україно, гудбай», отримала приз за кращий сценарій на фестивалі «Відкрита ніч».

Короткометражна картина «Пиріг» режисера Юрія Ковальова є учасником третього Одеського МКФ (Українська національна конкурсна програма) та VII Міжнародного фестивалю незалежного кіно «Кінолев» (українська програма).

«Між двадцятою та опівночі» відзначений дипломом національного конкурсу МКФ «Молодість-42».

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...