chrome firefox opera safari iexplorer

У «Охматдиту» з'явився новий керівник

18 січня 2013 о 13:00
Головним лікарем національної лікарні «Охматдит» призначений Юрій Гладуш, який раніше займав посаду гендиректора лікарні.

Про це сам Галдуш розповів у коментарі «Українській правді. Життя».

«Я щойно зустрічався з Раїсою Василівною. Вона мене призначила головним лікарем і доручила керувати лікарнею і терміново писати стратегію розвитку лікарні», — додав сказав Гладуш.

Як відомо, у четвер він заявляв, що Богатирьова не виконує розпорядження Кабміну від 24 грудня 2012 року.

Це розпорядження скасовувало останні зміни МОЗу в «Охматдиті», якими приймався новий статут і скасовувалась посада гендиректора, натомість керувати лікарнею мав головний лікар. Ним був призначений Володимир Поворознюк і саме він мав керувати лікарнею. Розпорядження Кабміну скасовувало це призначення.

«Після 24 грудня я написав наказ про те, що вступаю у свої обов'язки генерального директора і пішов до міністра охорони здоров’я повідомити, що я керівник і готовий керувати. Вона (Богатирьова) каже – ні. Виявляється, вони вже новий статут зробили», — розповідав у четвер Юрій Гладуш.

«Більш того, ось вам наказ, де не головним лікарем призначено, а уповноважено виконувати обов’язки головного лікаря Володимира Поворознюка», — додав він.

«Мені в присутності двох заступників міністра і в.о. головного лікаря кажуть, що для нас це (розпорядження Кабміну від 24 грудня) нічого не означає, у нас зовсім інший рівень. Ми на зовсім іншому рівні питання вирішуємо. Тому цього не буде», — розказав Гладуш.

Як відомо, 24 грудня 2012 року Микола Азаров підписав розпорядження, яке скасовувало наказ про призначення Володимира Поворознюка керівником національної лікарні «Охматдит».Також скасували наказ МОЗ від 28 листопада 2012 року № 258-о «Про затвердження нової редакції Статуту Національної дитячої лікарні „Охматдит“ МОЗ України».

Крім того, скасовано наказ Мінздоров’я від 4 грудня 2012 року № 270-о «Про приведення організаційної структури Національної дитячої лікарні „Охматдит“ МОЗ України у відповідність до Статуту».

Раніше до цього МОЗ повідомляв, що згідно зі статутом «Охматдиту» було ліквідовано дві посади – гендиректора і головного лікаря закладу – і введено одну посаду головного лікаря.

Колишній гендиректор «Охматдиту» своє звільнення оскаржував.

Міністерству охорони здоров’я Кабмін 24 грудня доручив затвердити у 3-денний строк нову редакцію Статуту «Охматдиту», передбачивши в ньому «утворення наглядової ради, а також норму про те, що генеральний директор лікарні призначається на посаду та звільняється з посади за погодженням з Кабінетом міністрів».

В уряді пояснювали, що все це робилося на виконання доручення президента Віктора Януковича від 21 грудня 2012 року і «з метою збереження доступності та забезпечення якості високоспеціалізованої медичної допомоги дітям», яка надається у «Охматдиті».

Розділи: Суспільство

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути