chrome firefox opera safari iexplorer

Wikipedia запускає туристичний проект

13 січня 2013 о 10:45

Некомерційна організація Wikimedia Foundation, яка курирує роботу електронної енциклопедії Wikipedia, готується до офіційного запуску туристичного ресурсу Wikivoyage, наміченому на 15 січня.

Проект призначений для мандрівників, які зможуть знайти на ньому всю необхідну інформацію про країни, міста, визначні пам'ятки, готелі та ресторани, а також поділитися своїми враженнями з іншими користувачами, повідомляє BFM.

Чорнова версія сайту була запущена ще у вересні, однак офіційний запуск відбудеться в середині січня, підтвердив засновник Wikipedia Джиммі Уельс. Він повідомив, що сайт буде некомерційним і на ньому не буде розміщуватися реклама, як і у випадку інших проектів Wikimedia Foundation.

«Wikivoyage — проект, метою якого є створення вільного, актуального і достовірного всесвітнього путівника», — сказано в описі ресурсу.

Раніше повідомлялося, що кількість добровольців, які пишуть статті для Wikipedia англійською мовою, неухильно зменшується. Якщо у 2007 році таких людей налічувалося 56 тис., то у 2012 році — 35. тис.

3 листопада

Інші дати
День ракетних військ і артилерії
Професійне військове свято українських ракетників і артилеристів приурочено дню, в який в роки Великої Вітчизняної Війни, 3-го листопада 1943-го року, при високої щільності артилерії на ділянці прориву оборони противника, була розпочата операція з визволення столиці України - міста Києва. Він відзначається на підставі Указу Президента незалежної України від 31-го жовтня 1997-го року № 1215/97.
Розгорнути
День інженерних військ України
Він затверджений Указом Президента 27 жовтня 1999 року на знак видатних заслуг саперів, ветеранів та воїнів-інженерів України.
Розгорнути
Народився Дмитро Фальківський (Левчук)
(1898, Білорусь – 1934) – український поет, прозаїк, сценарист. Автор окремих збірок поезій «Чабан», «Обрії», «На пожарищі», «Полісся».
Очерет мені був за колиску, в болотах я родився і зріс, я люблю свою хату поліську, я люблю свій зажурений ліс. Що там тропіки, пишні Пампаси, загляніть но у душу до нас, я оддав би за неї одразу і Тібет, і Урал, і Кавказ. (Дмитро Фальківський)
Розгорнути