chrome firefox opera safari iexplorer

Навколо Софії Київської знову розгорівся скандал

20 лютого 2013 о 17:06

Вищий господарський суд скасував рішення і відмовився визнати недійсним договір купівлі-продажу земельної ділянки на вулиці Гончара, 17-23 біля Національного заповідника Софія Київська.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Пузанов.

«Вищий госпсуд все скасував і відправив на новий розгляд у самий низ — знову у Госпсуд Києва», — повідомив Пузанов.

За його словами, водночас Вищий госпсуд залишив у силі ухвалу, згідно з якою проведення будівельних робіт на вулиці Гончара заборонене до завершення судових розглядів.

Як повідомлялося, у кінці 2012 року Апеляційний господарський суд Києва залишив у силі рішення Господарського суду, тим самим підтвердивши визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки на вулиці Гончара, 17-23 біля Національного заповідника Софія Київська.

Пузанов раніше зазначив, що у випадку позитивного для міста рішення Вищого госпсуду, влада має намір повернутися до планів про знесення даного житлового комплексу.

У квітні 2012 року Госпсуд Києва визнав недійсним договір купівлі-продажу земельної ділянки на вулиці Гончара, 17-23 біля Софії Київської.

Суд також визнав недійсним державний акт права власності на земельну ділянку та визнав відсутність у компанії ТОВ Інвестиційно-будівельна група права власності на зазначену земельну ділянку і права користування нею.

Крім того, у грудні 2011м року Госпсуд заборонив будівництво житлового комплексу на вулиці Гончара.

22 листопада Окружний адмінсуд Києва своїм визначенням призупинив ТОВ Інвестиційно-будівельна група право проводити будівельні та пошукові роботи за згаданою адресою на час розгляду справи по суті.

У травні 2010 року Київрада зобов'язала компанію Інвестиційно-будівельна група зупинити будівництво на цій ділянці.

Інвестиційно-будівельна група займається будівництвом житлового комплексу із приміщеннями громадського призначення та вбудованим паркінгом на вулиці Гончара, 17-23.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути