chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві зростає рівень захворюваності на грип

05 лютого 2013 о 13:20

Головне управління державної санітарно-епідеміологічної служби в місті Києві інформує: за п’ятий календарний тиждень поточного року (28 січня – 3 лютого 2013 р.) зареєстровано 19 770 хворих на грип та ГРВІ, інтенсивний показник на 10 тисяч населення склав 70,3, що нижче епідемічного порогу в 1,7 раза (епідпоріг на 5-му тижні – 121).

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Фахівці зазначають, що в порівнянні з попереднім тижнем року спостерігається зростання захворюваності на 9,3%.

Загалом з початку 2013 року, станом на 4 лютого, у вірусологічній лабораторії міста проведено 84 дослідження зразків матеріалів від хворих на грип та ГРВІ методом імунофлюоресцентної мікроскопії, виявлено 1 позитивний результат респіраторно-синцитиального вірусу.

У Департаменті охорони здоров’я наголошують – найкращим профілактичним засобом проти грипу визнано саме вакцинацію. Так, станом на 4 лютого проти грипу у столиці щеплено 15 572 осіб. Наразі проведення процедур щеплення проти грипу триває. Воно здійснюється у визначених 12 амбулаторно-поліклінічних закладах, незалежно від місця проживання.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути