chrome firefox opera safari iexplorer

У Київській області закривають притулок для собак і котів

05 лютого 2013 о 12:08

Власників притулку для тварин благодійного фонду «Сиріус», який розташований під Києвом, зобов’язали до травня поточного року звільнити територію.

На даний момент у притулку перебуває 1,5 тисячі собак і котів. Заклад було облаштовано на території колишнього рибгоспу, повідомляє ТСН.

Перебування тут коштує притулку благодійного фонду 5 тисяч гривень на місяць, але тварини живуть в екстремальних умовах. У половини вольєрів у будь-який час може обвалитися дах, на інші під час негоди повалилися дерева, а у собак від холоду відмерзають ноги.

Район виділив місце для нового притулку. Проте там лише одна будівля, де можна розмістити тварин. У ній вже облаштувалося 80 котів і біля 100 собак. Місця лишилося обмаль, адже ця будівля має прийняти 200 собак, а решту поки що подіти нікуди.

Будівель для тварин треба ще п`ять, необхідно також спорудити зону карантину і ветпункт. На все разом необхідно 3 мільйони гривень. Де взяти таку суму директор не знає, бо коштів не завжди вистачає на повсякденні витрати.

Розділи: Суспільство

17 листопада

Інші дати
Міжнародний день студентів
Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення свого історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту. Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
Розгорнути
Народився Михайло Щепкін
(1788, Росія – 1863) – визначний актор української та російської сцени. Викуплений з кріпацтва І.Котляревським та іншими. В українському репертуарі був першим Виборним та Чупруном у п'єсах І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та «Москаль-Чарівник», що залишилися кращими в його доробку.
Розгорнути
Народився Григорій Кочур
(1908, с. Феськівка Чернігівської обл. - 1994) - український перекладач, поет, літературознавець, громадський діяч. Автор книг "Друге відлуння", "Інтинський зошит" та ін.
Розгорнути