chrome firefox opera safari iexplorer

Українець Сергій Семенов завоював золото на чемпіонаті Європи з біатлону

21 лютого 2013 о 15:50

Як передає кореспондент УНІАН, чоловіча індивідуальна гонка стала першою для збірної України на цьому змаганні, в якій вона змогла завоювати нагороду.

С.Семенов не лише швидко проїхав дистанцію, але й влучно відстріляв на вогняних рубежах, промахнувшись лише один раз із 20-ти. Шведський спортсмен Тобіас Арвідсон, який зайняв друге місце в підсумковому протоколі, не промахнувся жодного разу, проте, відстав від українця на 14,3 сек. Замикає трійку призерів змагань болгарин Красимір Анєв, який промахнувся на стрільбі двічі й відстав від переможця на 19,1 сек. Решта українців опинилися за межами першої десятки. На 14-му місці закінчив гонку Віталій Кільчицький (2 промахи, відставання 2 хв. 12.6 сек.), на 15-му — Артем Прима (3,2 хв. 13.3 сек.) і на 23-му — Дмитро Підручний (2,2 хв. 42 сек.) Також сьогодні відбулася жіноча індивідуальна гонка на 15 км. Її краще за всіх подолала росіянка Анастасія Загоруйко, яка показала відмінний результат у стрільбі — жодного промаху в 20 пострілах. Слідом за нею в призову трійку потрапили Ане-Скрове Носсум із Норвегії й представниця Польщі Моніка Хойніч.

Краща з українок — Надія Бєлкіна — фінішувала на 8-му місці. Вона допустила 2 промахи на стрільбі й відстала від лідера на 2 хв. 59 сек. Яна Бондар фінішувала на 28-му місці, допустивши 8 промахів і відставши від лідера рівно на 8 хвилин. А Катерина Цесельська, яка розташувалася в підсумковому протоколі на 40-му місці, допустила 7 промахів і відстала від переможниці на 10 хв. 13 сек. Що стосується сильної в даному складі української біатлоністки Юлії Джими, то вона не вийшла на старт, хоча й була заявлена в офіційному протоколі.

Як повідомляв УНІАН, чемпіонат Європи з біатлону в Бансько почався напередодні двома індивідуальними гонками юніорів. Вчора молоді українські біатлоністи не змогли завоювати жодної нагороди. Змагання триватимуть до 26 лютого.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути