chrome firefox opera safari iexplorer

Янукович переніс контрактну армію на невизначений термін

15 лютого 2013 о 12:10

Для ефективної реалізації завдання переходу на контрактну армію необхідно здійснити ряд заходів з підвищення конкурентоспроможності військової служби. Про це президент України Віктор Янукович повідомив в інтерв'ю журналу «Україна і світ. Глобальний порядок денний 2013», створеному у співпраці The New York Times News Service & Syndicate і газети «Сегодня», повідомляє президентська прес-служба.

«Необхідно запровадити механізми мотивації для залучення молодих людей на військову службу за контрактом і продовження ними контрактів на наступні періоди», — заявив Янукович. Серед таких він назвав забезпечення військовослужбовців житлом, гідне грошове утримання, можливість отримання вищої освіти під час проходження військової служби за рахунок держави і повноцінну бойову (спеціальну) підготовку.

«Вирішивши ці та ряд інших завдань, ми створимо умови для стовідсоткового комплектування армії військовослужбовцями за контрактом. Тому остаточне рішення про терміни переходу буде прийматися з урахуванням можливостей держави з виконання зазначених завдань», — сказав президент.

Як повідомлялося, начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Володимир Замана, заявив, що Міноборони має намір востаннє провести призов на строкову службу в армію восени 2013 року.

Нагадаємо, що в шостому пункті передвиборчої програми Януковича в 2010 році було записано: «Гарантую перехід на контрактну армію з 2011 року».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути