chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні ввечері пройде всесвітня акція без світла «Година Землі»

23 березня 2013 о 16:46

Сьогодні, 23 березня, о 20:30 з ініціативи Всесвітнього фонду природи люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину.

Мета акції – «показати необхідність спільних дій для протидії зміні клімату», повідомляє сайт WWF.

До акції приєднаються й українські міста, передає «Радіо Свобода».

Зокрема, повідомлення про участь в акції є і на сайті Київської міської державної адміністрації. Там нагадують, що «у 2012 році до «Години Землі» приєдналося понад 7 тисяч міст у 152 країнах світу». В Україні до акції долучилися більше як 40 міст та містечок, зокрема Київ, Одеса, Донецьк, Сімферополь та інші», – йдеться у повідомленні КМДА.

Акцію «Година Землі» започаткували у 2007 році в Австралії. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

«Година Землі» – це набагато більше, ніж вимкнути світло на одну годину один раз на рік. Це можливість дати людям право голосу у вирішенні майбутнього планети, а також об’єднання наших зусиль для сталого розвитку та збереження природи навколо нас заради наших дітей та онуків», – пише на своєму сайті WWF.

Розділи: Суспільство

1 квітня

Інші дати
Василь Тарновський (молодший)
1837 – громадський і культурний діяч, меценат. Допомагав Т. Шевченку, «Київській Старовині», Київському історичному музею. Створив унікальну збірку шевченкіани, велику колекцію козацько-гетьманської музейної й архівної старовини. Фундатор Музею українських старожитностей, який він подарував Чернігівському земству (нині Чернігівський державний історичний музей).
Розгорнути
Народився Микола Гоголь
(1809, с. Великі Сорочинці Полтавська область - 1852) - український та російський письменник, драматург, поет, історик, фольклорист.
«Знаете ли вы украинскую ночь? О, вы не знаете украинской ночи! Всмотритесь в нее. С середины неба глядит месяц. Необъятный небесный свод раздался, раздвинулся еще необъятнее. Горит и дышит он. Земля вся в серебряном свете; и чудный воздух и прохладно-душен, и полон неги, и движет океан благоуханий. Божественная ночь! Очаровательная ночь!» (Микола Гоголь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі