chrome firefox opera safari iexplorer

Укрзалізниця пускатиме українців у потяги лише за паспортами

13 березня 2013 о 15:07

Кабінет Міністрів вирішив ввести іменні залізничні квитки з вказанням у них прізвища та імені пасажира.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Козак.

За його словами, відповідне рішення Кабмін прийняв минулого тижня. При цьому, зі слів міністра, вирішено ввести пред’явлення пасажиром документів, що засвідчують особу, не при купівлі квитка, а при посадці в потяг.

«Вирішено: при посадці у потяг пасажири будуть пред’являти документ (що засвідчує особу), який передбачений у переліку (затвердженому Кабміном) – чи то водійське посвідчення, чи то паспорт», – сказав Козак.

Він додав, що таке рішення набуде чинності через 15 днів після опублікування відповідного рішення. Міністр також зазначив, що воно допоможе припинити спекуляції на залізничних квитках і, крім того, пов’язане з переходом на електронні квитки.

Нагадаємо, Мінінфраструктури планувало ввести продаж іменних залізничних квитків з 1 січня 2013 року, але відклало прийняття цього рішення, повідомляють Українські новини.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути