chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні ввели домашній арешт, але грошей на електронні браслети не виділили

07 березня 2013 о 12:33

Міністерство внутрішніх справ не заклало ніяких коштів на купівлю електронних засобів контролю за особами, стосовно яких суд може обрати такий запобіжний захід, як домашній арешт.

Про це ІА ZIK повідомили сьогодні у прес-службі народного депутата Геннадія Москаля, який пропонує відкласти застосування домашнього арешту через відсутність грошей.

Одним із засобів запобіжного заходу, передбаченим новим Кримінально-процесуальним кодексом, є домашній арешт. Контроль за обмеженнями, які встановлює суд при обранні домашнього арешту, здійснює Міністерство внутрішніх справ завдяки прикріпленню до тіла підозрюваного чи обвинуваченого електронного засобу контролю, який відслідковує його місцезнаходження.

Нардеп Геннадій Москаль вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про відтермінування застосування запобіжного засобу у вигляді домашнього арешту до 1 січня 2014р.

Причина – в Законі про Державний бюджет України на 2013 р. не закладено коштів на купівлю електронних засобів контролю.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути