chrome firefox opera safari iexplorer

Київ у травні вводить пластикову туристичну картку знижок «Сіti Card»

24 квітня 2013 о 13:11

У травні Київ введе пластикову міську туристичну картку лояльності, яка надає численні привілеї та переваги туристам.

Про це повідомив керівник проекту «Сіti Card» в Україні Ігор Гриус.

«10-15 травня Київ введе туристичну пластикову картку «Сіti Card», яка буде продаватися у всіх туристичних місцях Києва, в аеропортах та вокзалах», — повідомив Гриус.

За його словами, до кожної картки буде додаватися буклет-путівник із головними визначними пам'ятками та музеями, ресторанами і готелями.

Керівник проекту повідомив, що завдяки цій картці туристи зможуть отримати знижки на проживання в готелях Києва від 10-ти до 20%, в ресторанах — від 10-ти до 30-ти та 10% — на проїзд у таксі та безкоштовний вхід до всіх музеїв Києва з можливістю отримати безкоштовні англомовні екскурсі.

До партнерів проекту наразі увійшли 70 організацій, 30 з яких будуть працювати для туристів безкоштовно.

Ігор Гриус також повідомив, що Київ стане першим містом, яке введе таку карточку. Компанія планує запустити аналогічні проекти в Одесі та Львові.

Як зазначив Дмитро Колос, директор товариства «Айлес Сіті кард» — компанії, яка здійснює в Україні цей проект, така карточка є «світовим знаком якості, бо туристи знають, що там приймають участь перевірені заклади, які надають туристам комфорт і якісний сервіс». За словами Колоса, такою карткою користуватися престижно.

У свою чергу, начальник управління туризму КМДА Тетяна Слишик зауважила, що зазначений проект проходить під егідою міської влади. Завдяки такій карточці Київ планує утримати минулорічні позиції відвідування іноземних туристів — 2 млн 800 тис. осіб.

На прес-конференції повідомили, що картки будуть продаватися і в режимі он-лайн, завдяки чому іноземний турист може заздалегідь забронювати в Києві готель. Картка терміном на три дні коштуватиме 200 гривень. На 7 днів — від 300 до 400 гривень.

Анастасія Кришньовська

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути