chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві стартує Французька весна. Програма фестивалю

02 квітня 2013 о 09:15

Десятий ювілейний фестиваль Французька весна в Україні стартує у вівторок, 2 квітня, в Києві.

У рамках відкриття Французької весни в Національному Ботанічному саду ім. М. Гришка у вівторок о 20.00 відбудеться безкоштовне вулична вистава Вогні, кульмінацією якого стане велике піротехнічне шоу, повідомили організатори заходу.

З 3 по 15 квітня в Центрі сучасного мистецтва M17 пройде виставка Миттєвості життя (Les Instants de la Vie) французьких художників групи Garance.

4 квітня в рамках фестивалю пройде Панорама французького кіно, на якій відбудеться українська прем'єра фільму Мебіус, за участю режисера фільму Еріка Рошана і українського актора Олексія Горбунова, який знявся в стрічці.

5 квітня в Молодому театрі французький театр Roseau представить українським глядачам виставу Маленькі подружні злочини за п'єсою всесвітньо відомого драматурга Еріка-Емманюеля Шмітта. 6 квітня пройде зустріч з письменником.

6 і 21 квітня українцям буде представлений спектакль Загадкові варіації також за п'єсою Шмітта.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути