chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві не доведеться продовжувати опалювальний сезон

08 квітня 2013 о 13:41

Продовжувати опалювальний сезон в Києві не доведеться, оскільки до середини квітня в місті і області встановиться достатньо висока температура повітря. Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

«Для міста Києва опалювальний сезон закінчується у середині квітня, тобто приблизно 15 квітня. Виходячи з прогнозу погоди, який ми можемо скласти сьогодні, в період з 12 по 17 квітня температура повітря перевищуватиме «плюс» 8 градусів, тому у Київської міської адміністрації будуть всі підстави, щоб почати період відключення від опалення практично по всьому місту», — повідомив М.Кульбіда.

Як повідомляв УНІАН, завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту Вазіра Мартазинова попереджала про істотне похолодання у середині квітня, і висловила думку про необхідність продовження опалювального сезону. 5 квітня директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Новицький у коментарі УНІАН повідомив, що опалювальний сезон в Києві буде продовжено у зв'язку з низькою температурою повітря. Водночас він не уточнив, на який період продовжать подачу теплоносія в оселі киян, оскільки поки що немає точних прогнозів на подальший період. Але він нагадав, що опалення відключається за умови, якщо три дні підряд середньодобова температура становить не нижче як 8 градусів тепла. Д.Новицький запевнив, що поки середньодобова температура не буде вищою за 8 градусів, квартири киян будуть з опаленням. Опалювальний сезон у Києві почався 15 жовтня і має завершитися 15 квітня.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути