chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві не доведеться продовжувати опалювальний сезон

08 квітня 2013 о 13:41

Продовжувати опалювальний сезон в Києві не доведеться, оскільки до середини квітня в місті і області встановиться достатньо висока температура повітря. Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

«Для міста Києва опалювальний сезон закінчується у середині квітня, тобто приблизно 15 квітня. Виходячи з прогнозу погоди, який ми можемо скласти сьогодні, в період з 12 по 17 квітня температура повітря перевищуватиме «плюс» 8 градусів, тому у Київської міської адміністрації будуть всі підстави, щоб почати період відключення від опалення практично по всьому місту», — повідомив М.Кульбіда.

Як повідомляв УНІАН, завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту Вазіра Мартазинова попереджала про істотне похолодання у середині квітня, і висловила думку про необхідність продовження опалювального сезону. 5 квітня директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Новицький у коментарі УНІАН повідомив, що опалювальний сезон в Києві буде продовжено у зв'язку з низькою температурою повітря. Водночас він не уточнив, на який період продовжать подачу теплоносія в оселі киян, оскільки поки що немає точних прогнозів на подальший період. Але він нагадав, що опалення відключається за умови, якщо три дні підряд середньодобова температура становить не нижче як 8 градусів тепла. Д.Новицький запевнив, що поки середньодобова температура не буде вищою за 8 градусів, квартири киян будуть з опаленням. Опалювальний сезон у Києві почався 15 жовтня і має завершитися 15 квітня.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі