chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві почалася реконструкція проспекту Перемоги

22 квітня 2013 о 11:04

У ці вихідні в Києві почалася реконструкція проспекту Перемоги. 21 квітня на виїзді з Києва зібралося кілька робітників, які демонтували відбійник і бордюри.

«Розбираємо загородження, щоб могли почати знімати асфальт. Перекрили тільки одну смугу руху в кожному з напрямків: більше поки не можна», — розповів будівельник Віктор. За його словами, працюють з ранку до ночі.

Перша ділянка робіт на проспекті — від в'їзду в місто до станції метро «Святошин». Вона обійдеться місту в 100 млн грн, а весь проспект — до 440 млн грн. За ці гроші за рік на проспекті повністю замінять асфальт, полагодять 17 підземних переходів, поміняють вуличне освітлення і обладнають велодоріжки.

Як розповіли в «Київавтодорі», термін робіт по першій ділянці — два місяці. «Де буде можливо, дорогу розширимо, полагодимо бордюри, зробимо кишені для громадського транспорту», — сказав головний інженер КК Василь Мельниченко.

Вже до вечора вчорашнього дня на в'їзді в Київ утворилася пробка — майже 2 кілометри. В «Київавтодорі» говорять, що в деякі дні можуть перекривати всі смуги. «До укладання асфальту перекриватимемо тільки по одній смузі з кожної сторони, а потім — за схемою, як на проспекті Бажана», — розповідає Мельниченко. Під час укладання асфальту на Бажана, нагадаємо, на деяких ділянках перекривали рух зовсім.

Наступною ділянкою, яку відремонтують на проспекті Перемоги, стане дорога від метро «Святошино» до вулиці Щербакова. До неї приступлять через два місяці, але тут реконструкція стане масштабнішою. «Крім асфальту ми будемо розширювати шляхопровід біля метро „Нивки“», — сказав Мельниченко. Раніше повідомлялося, що після реконструкції на проспекті Перемоги заборонять паркувати авто.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути