chrome firefox opera safari iexplorer

День Перемоги у Києві пройде без військового параду

19 квітня 2013 о 13:39

9 травня замість військового параду у столиці відбудеться хода ветеранів і низка урочистих концертів.

 

Востаннє парад був три роки тому

 

На честь 68-ї річниці перемоги у Великій вітчизняній війні 9 травня в Києві не планується проведення військового параду.

 

Замість цього, як повідомили в Міністерстві оборони, в столиці пройдуть концерти, виставка історичної військової техніки і хода ветеранів.

 

Вранці 9 травня плануються урочистості на Майдані Незалежності, зокрема урочистий «марш Перемоги» за участю ветеранів, святкові концерти, в тому числі виступ військових оркестрів.

 

Також на головній площі столиці буде виставлена на огляд всім охочим історична військова техніка.

 

Крім того, святкові заходи пройдуть на території Національного музею ВВВ. Там відбудеться церемонія запалення Вогню Слави, військово-історичний парад «Незабутнє», а також концертна програма «Пісні Перемоги».

 

Ввечері, о 22:00, у Києві можна буде спостерігати «Салют Перемоги».

Зазначимо, що востаннє повноцінний парад на День Перемоги проходив у Києві в 2010 році. В 2011-му відбувся «парад військової техніки», а в 2012 замість параду був святковий концерт військових оркестрів

Джерело: ZN.UA
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути