chrome firefox opera safari iexplorer

Уряд обмежив термін дії водійських прав

02 квітня 2013 о 11:41
Кабмін своєю постановою №185 від 13 березня 2013 року вніс зміни до законодавства щодо терміну дії посвідчення водія.

Про це йдеться у повідомленні департамент ДАІ МВС України.

Департамент повідомив про набрання чинності постанови про "Деякі питання виконання закону «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують особу чи її спеціальний статус».

«Визначено порядок централізованого оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення зазначених документів», — сказано у повідомленні.

У ДАІ також повідомили, що даним законодавчим актом були встановлені наступні строки дії для посвідчення водія: на право керування транспортними засобами категорії А, А1, В та В1, оформлені і видані після набрання чинності цією постановою — протягом двадцяти років з дати їх видачі; інших категорій - протягом десяти років із зазначеної дати.

«Такі посвідчення підлягають обміну в установленому порядку. Документи, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано», — сказано у повідомленні.

Як відомо, водійські посвідчення радянського зразка потрібно замінити до кінця 2013 року — термін їх дії закінчується 1 січня 2014 року.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути