chrome firefox opera safari iexplorer

Заповідник «Софія Київська» опинився під загрозою підтоплення

02 квітня 2013 о 13:08

До оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації звернулися із Національного заповідника «Софія Київська» та повідомили, що на території заповідника багато снігу, через це існує загроза підтоплення будівель та просадки ґрунтів. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Інформація була терміново направлена черговим у районі та КК «Київавтодор». Так, вночі на території заповідника працювали співробітники ШЕУ Шевченківського району. Також направлена телефонограма черговому зміни Головного командного Центру ЗСУ з проханням залучити 2 квітня до робіт особовий склад та техніку. Ситуація з прибиранням снігу поблизу святині на контролі у КМДА.

Дзвінки від мешканців столиці лунали переважно з проханнями розчистити від мокрого снігу прибудинкову територію, прочистити зливоприймачі, прибрати бурульки, що впали на прибудинковій території, прибрати сніг на вулицях, прочистити тротуари тощо. Як повідомляють в оперативному штабі, більшість заявок киян виконані ще 1 квітня, а деякі роботи завершать сьогодні, 2 квітня.

Як повідомляють в оперативному штабі з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, протягом зазначеного періоду до прибирання снігу у Києві залучено 6292 особи – співробітники УЖГ, УЗН та ШЕД. Всього задіяно 657 одиниць техніки: 255 одиниць КК «Київавтодор», УЖГ, УЗН, ШЕД – 402 одиниці. Вивезено 7,3 тисячі тон снігу.

Розділи: Суспільство

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...