chrome firefox opera safari iexplorer

У заповіднику «Софія Київська» хочуть створити дитячий центр та лекторій

31 січня 2013 о 15:12

У національному заповіднику «Софія Київська» буде створено дитячий центр та лекторій. Про це в інтерв’ю УНІАН директор заповідника Олена Сердюк, відповідаючи на запитання, як заповідник підвищуватиме відвідуваність.

«З нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі колектив заповідника «Софія Київська» почав розробляти цілий ряд нових наукових тем, лекції, екскурсії і планує великий виставковий проект, що відкриється влітку. Окрім цього, дуже важливою для нас є робота з дітьми, з підлітками», — зауважила О.Сердюк.

Вона повідомила, що зараз опрацьовується питання про створення дитячого центру, а також лекторію для дітей та молоді. Директор заповідника висловила сподівання, що центр буде відкрито вже цього року. У закладі для дітей проводитимуться заняття, уроки і майстер-класи.

О.Сердюк вважає, що пам’ятки національного заповідника «Софії Київської» є складними об’єктами, розуміння яких потребує різноманітних знань, в такий спосіб заповідник готуватиме собі майбутнього глядача.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути