chrome firefox opera safari iexplorer

На їжу українського солдата витрачають у 2 рази менше, ніж на їжу мавп в зоопарку?

13 травня 2013 о 12:16

На добове меню солдата-строковика української армії з бюджету виділяється в 2 рази менше грошей, ніж на харчі для шимпанзе в київському зоопарку.

У військовому середовищі не перестають обговорювати питання про виділення коштів на їжу для солдатів.

«На їжу строковику виділяють 42 грн на день. У цю суму входить не тільки вартість продуктів, але й кошти, які витрачають на доставку та приготування їжі. До порівняння: у київському зоопарку на харчування шимпанзе йде 98 грн на добу (дорослі самці мавп важать в середньому як солдат – до 80 кг)», – пише ZIK з посиланням на «Комсомольскую правду в Украине».

Видання порівнює також кошти, які витрачають на харчування солдата в Росії. На їжу кожного дня для строковика виділяють 71 грн на день.

Нагадаємо, цьогоріч Кабмін скоротив чисельність весняного призову строкової служби до 7,5 тисяч осіб.

Як повідомлялося, весняний призов обійшовся бюджету у чотири мільйони гривень.

Як повідомляв заступник міністра оборони Олександр Олійник, заробітна плата контрактників становитиме 5-6,2 тисяч гривень. Раніше міністр оборони України Павло Лебедєв підтвердив, що в 2013 році буде припинено призов до лав Збройних сил.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути