chrome firefox opera safari iexplorer

Національний цирк України відкриває новий сезон програмою "АЛЕ-АП! "

19 травня 2013 о 10:42

Національний цирк України представляє нову програму «АЛЕ-АП!», яка розпочалася 18 травня та триватиме до 30 червня. До уваги глядачів будуть представлені нові ексцентричні номери з неймовірними трюками.

На прес-конференції з нагоди прем’єрного передпоказу художній керівник Національного цирку України, Народна артистка України, СРСР Людмила Шевченко повідомила, що було створено нову програму, яка відповідає цирковій традиції. «Вона полягає у тому, що ми працюємо із класичними цирковими номерами — обов'язкова присутність номерів з акробатами, клоунами, гімнастами. На відміну від всесвітньовідомого цирка Дю Солей, які не працюють з тваринами, в арсеналі українського цирку є великі та дрібні тварини", — зазначила Людмила Шевченко.Відома дресирувальниця переконана, що наш цирк гідно конкурує з Дю Солей, а тому номери цієї програми мають задовольнити найвибагливішого глядача.

За словами Людмили Шевченко, родзинкою вистави стануть номери з дресированими кавказькими вівчарками, яких раніше в цирку не було; виступ артиста Дмитра Халаджі, ім'я якого занесено до книги рекордів Гіннеса. Під час вистави артиста силового жанру Дмитра Халаджі переїжджатиме 3-тонний мікроавтобус «Газель», а також він голими руками забиватиме цвяхи в дошки та гнутиме підкови.

Художній керівник Національного цирку підкреслила, що сюрпризом для глядачів стане також номер з левами під керівництвом Вероніки та Олексія Пінко, в якому фінальною крапкою буде голова дресирувальника в пащі лева.

Людмила Шевченко продовжує добру традицію свого чоловіка Володимира Шевченка, запрошуючи на прем’єрні вистави сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

Стася Кришньовська, для «Рідної країни»

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути