chrome firefox opera safari iexplorer

Київський зоопарк підвищив ціни на квитки

25 липня 2013 о 17:50

Київський зоопарк збільшить вартість вхідного квитка з 25 грн до 40. При цьому з'являться місячні та річні абонементи.

Нова тарифна політика була введена з метою приєднання до міжнародної системи ціноутворення і почне діяти вже з 1 серпня 2013 року, повідомили в прес-службі зоопарку, пише Уніан.

Таким чином, пенсіонери, студенти та особи, які мають картку киянина, тепер будуть платити за квиток 25 грн.

Водночас ціна квитка для дітей віком від 5 до 16 років залишилася тією ж — 15 грн. Така ж ціна квитка встановлена для таких пільгових категорій відвідувачів: військовослужбовці строкової служби, інваліди Великої Вітчизняної війни, учасники Великої Вітчизняної війни, інваліди I і ІІ групи, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС I категорії.

Крім того, будуть реалізовуватися сімейні квитки для двох дорослих з двома дітьми або одному дорослому з чотирма дітьми за ціною 80 грн.

Безкоштовно відвідувати зоопарк зможуть діти-сироти, інваліди дитинства до 18 років та діти до 5 років.

Також будуть пропонуватися абонементи: на місяць для дорослих — 160 грн, для дітей — 60 грн, для студентів — 100 грн; річні для дорослих — 720 грн, для дітей — 270 грн, для студентів — 450 грн.

Керівництво Київського зоопарку нагадує, що надходження від продажу квитків витрачаються на корм тваринам.

Відвідувачам також пропонується екскурсійне обслуговування (група до 30 осіб): 150 грн за одну академічну годину (45 хвилин); 300 грн за дві академічні години; 450 грн — за три академічні години.

Нагадаємо, на початку липня один зі співробітників київського зоопарку заявив, що рахунки звіринця заарештували через борг підряднику, який будував слоновник. Тому зараз у зоопарку працівникам не платять, а тварин годують в борг.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути