chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні на одну вакансію претендує від шести до 12 осіб

12 липня 2013 о 14:41

Основною проблемою сучасного ринку праці є нестача якісних робочих місць.

У середньому за одне робоче місце змагаються 6 осіб. В Україні на одну вакансію у центрі зайнятості претендує від шести до 12 осіб. Про це повідомили у прес-службі Державної служби зайнятості України, передає УНН.

В цілому ситуація на ринку праці характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі, послуг та професіоналів — по 13%; на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – 16%; кваліфікованих робітників з інструментом –20%.

Головною проблемою сучасного ринку праці є нестача якісних робочих місць з гідними умовами та оплатою праці. Особливо це стосується молодих шукачів роботи. Загалом станом на 1 липня 2013 року у базі даних державної служби зайнятості було зафіксовано 78,7 тисячі вакансій. Читайте також: В Україні шаленими темпами зростає безробіття У середньому за одне робоче місце змагаються 6 осіб, у тому числі серед професіоналів та кваліфікованих робітників з інструментом – відповідно по 4 особи, серед фахівців та осіб без спеціальної підготовки – відповідно по 6 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування та працівників торгівлі і сфери послуг – відповідно по 7 осіб.

Крім того, серед законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів та серед кваліфікованих робітників сільського господарства у середньому на одну вакансію претендувало 9 осіб, а серед технічних службовців – 12 осіб. Раніше повідомлялося, що жінки в Україні стали успішнішими у кар'єрі, але до рівності з чоловіками ще далеко.

Джерело: ТСН
Розділи: Аналітика

14 жовтня

Інші дати
Віктор Баранов
1950 – український поет, прозаїк, перекладач. Автор численних поетичних збірок, повістей та романів. Лауреат літературних премій імені Є. Плужника та О. Гірника.
 
Розгорнути
Народився Лесь Сердюк
(1940, м. Харків - 2010) - український актор. Знявся  в понад 90 фільмах ("Загибель ескадри", "Як гартувалася сталь", "Батальйони просять вогню", "Гетьманські клейноди", "Мамай", "Тарас Бульба").
Розгорнути
Народилася Раїса Кириченко (Корж)
(1943,  с. Землянки Полтавської області - 2005) - українська співачка (мецо-сопрано), народна артистка УРСР. Лауреат державної премії України ім. Т. Г. Шевченка. Кращі пісні: "Чураївна", "Козачка", "Стремено", "Жіноча доля", "Мамина вишня".
Знову наснилось дитинство, Тепле, як гарна весна. Вишня вдіглася в намисто,Мама щаслива й сумна. Там за село проводжала Долю мою молоду... Щедро мені щебетала Мамина вишня в саду. (Слова Дмитра Луценка, музика Анатолія Пашкевича)
Розгорнути
Покрова Пресвятої Богородиці
Відзначення свята Покрови має дуже глибоку історію в Україні. Хоча свято було впроваджене ще з часів хрещення Русі, особливе шанування Покрови Богородиці починається з 12 століття, при князі Андрії Боголюбським, який і збудував першу на Русі Покровську церкву. Покрова Пресвятої Богородиці була одним з найголовніших свят запорозьких козаків, котрі будували багато однойменних храмів та особливо шанували ікони Покрови.
Розгорнути
День українського козацтва
Гей, на горі там женці жнуть, А попід горою, яром, долиною Козаки йдуть. Гей, долиною, гей, Широкою козаки йдуть... (Українська народна пісня)
Розгорнути