chrome firefox opera safari iexplorer

Українські фехтувальниці вибороли «золото»

13 серпня 2013 о 11:01

Українські шаблістки виграли золото Чемпіонату світу з фехтування у Будапешті.

У Будапешті завершився Чемпіонат світу з фехтування, де в останній день золоту медаль в командному турнірі з жіночої шаблі виграла збірна України. Як повідомляє офіційний сайт змагань, у складі команди виступали Ольга Харлан, Галина Пундик, Аліна Комащук і Олена Вороніна. У фіналі українки одним уколом подолали чинних чемпіонок — росіянок – 45:44. Переможну точку поставила Харлан. Жіноча збірна України стала двократним чемпіоном світу.

Раніше українки були першими у 2009 році в Анталії. Лідер збірної Харлан стала триразовою чемпіонкою світу, завоювавши напередодні особисте золото. На шляху до нагород найвищої гідності українки перемогли по черзі збірні Казахстану (45:20), Китаю (45:31) та Італії (45:34). У матчі за бронзу збірна США подолала суперниць з Італії — 45:30.

За підсумками чемпіонату в загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце, завоювавши чотири медалі – дві золоті, одну срібну і одну бронзову. Перемогла команда Росії (3-5-3), другими стали італійці (3-0-3), четвертими – естонці (2-0-0). За загальним числом нагород лідери: Росія (11), Італія (6) і Україна (4). Окрім золота Харлан в особистій першості і в команді, срібло виграла команда шпажистів — Богдан Нікишин, Дмитро Карюченко, Віталій Медведєв і Анатолій Герей, а бронза — в активі рапіриста Ростислава Герцика.

Джерело: УНІАН
Розділи: Спорт в Україні

18 листопада

Інші дати
Сьогодні відзначають:
  • День сержанта Збройних Сил України.
 
Розгорнути
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути