chrome firefox opera safari iexplorer

Київська влада відзначення 200-річчя Шевченка хоче розпочати із закриття бібліотеки його імені?

31 жовтня 2013 о 13:28

Народний депутат Микола Томенко та громадські активісти “Муніципальної ліги Києва” звертаються з відкритим листом до Голови КМДА Олександра Попова з проханням пояснити, чи підтримує він дії Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо приватизації приміщення Центральної бібліотеки ім. Т. Шевченка для дітей на просп. Перемоги, 25-А.

Про це активісти повідомили сьогодні під стінами Київського апеляційного адміністративного суду, де під час судового засідання проходив мітинг на підтримку дитячої бібліотеки.

Микола Томенко, будучи присутнім на сьогоднішньому судовому засіданні повідомив про те, що представник київської влади, яка подала апеляцію і прагне приватизувати Центральну бібліотеку ім. Т. Шевченка для дітей, не з’явився на засідання. Через це судове засідання було перенесено на 14 листопада.

«Громадськість так само буде готова і 14 листопада під стінами суду захищати цю бібліотеку для дітей від закриття, адже прагнучи віддати це приміщення під приватизацію, влада не надала керівництву бібліотеки жодних пропозицій щодо іншого приміщення. А тим часом, за цей рік її вже відвідали 18 тисяч дітей», – зауважив Микола Томенко.

«Очевидно, що приміщення бібліотеки у 790 кв. м на проспекті Перемоги, 25-А – дуже ласий шматочок столичної нерухомості, адже київська влада вже вдруге намагається включити його до переліку об’єктів, що підлягають приватизації. Тому ми публічно звертаємося до Голови КМДА, щоб з’ясувати, чи це в нього така «спеціальна задумка» закриттям бібліотеки ім. Т. Шевченка для дітей розпочати відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, або він просто не знає, що роблять його підлеглі», – зазначив Микола Томенко.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути