chrome firefox opera safari iexplorer

Понад 250 юних акторів з усієї України зберуться в Харкові

30 жовтня 2013 о 09:15

II Всеукраїнський фестиваль дитячих та молодіжних театральних колективів «Лимонад» ім. Марка Ентіна пройде 2 листопада в Харкові, про це УНН повідомили організатори заходу. 

За словами організатор афестивалю, режисера Дмитра Рябченка, таку назву фестиваль отримав невипадково, адже лимонад — це напій дитинства. Свої акторські навички професійному журі продемонструють театральні колективи з Харкова та Харківської області (Мерефа, Богодухів), а також з Донецька, Лисичанська, Луганська та Краматорська. Всього у фестивалі візьмуть участь 250 юних акторів 20-ти театральних колективів.

У конкурсі візьмуть участь діти та молоді люди чотирьох вікових категорій: до 7 років, 8-12 років, 13-18 років і старше 18. 

Нагадаємо, I Всеукраїнський фестиваль дитячих та молодіжних театральних колективів «Лимонад» пройшов у Харкові 11 травня 2013 року.

Довідка. Марк Ентін — харківський драматург і режисер, колишній доцент Харківської академії культури і режисер Харківського театру юного глядача, який поставив безліч дитячих вистав. Помер у 2006 році на 67-му році життя.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути