chrome firefox opera safari iexplorer

Швидкісна залізниця завойовує прихильників

08 листопада 2013 о 13:46

Послугами електропоїздів категорії Інтерсіті+ від часу запровадження швидкісного руху в Україні скористалося близько 2,5 млн пасажирів. Із них 16% придбали квитки через мережу Інтернет. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту. 
 
Зокрема, найбільш популярними напрямками залишаються швидкісні поїзди, які курсують між Києвом і Харковом. Ними скористалося близько 966 тис. пасажирів. 

Квитки в Інтерсіті+, що з’єднує Київ і Донецьк, придбали понад 573 тис. пасажирів. Швидкісним поїздом Київ-Запоріжжя (через Дніпропетровськ) скористалися близько 456 тис. пасажирів, а маршрутом Київ-Львів проїхали понад 234 тис. пасажирів.

Попитом користувався і швидкісний поїзд, який у літній період курсував за маршрутом Дніпропетровськ-Сімферополь, та поїзди, які з’єднують столицю Криму з Харковом і Донецьком. На ці маршрути вже реалізовано понад 238 тис. квитків.

Окрім того, кожен сьомий пасажир придбав квиток на Інтерсіті+ через Інтернет. 

Нагадаємо, швидкісні поїзди категорії Інтерсіті+ почали курсувати Україною 27 травня 2012 року, зв’язавши Київ із Харковом і Львовом.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути