chrome firefox opera safari iexplorer

Землю незабаром покажуть в онлайн-часі

26 листопада 2013 о 14:42

Жителі Землі незабаром зможуть побачити потокове зображення нашої планети в реальному часі. 

Трансляція проходитиме на сайті UrtheCast.com. Для цього компанія UrtheCast запустила 26 листопада 2013 року на орбіту дві камери. 

Камери будуть здійснювати 90-хвилинний оборот навколо Землі 16 разів на день. 

За словами директора компанії Скотта Ларсона, три роки збиралися кошти, і велася робота з російськими та канадськими інженерами і розробниками. 

Вперше будь-який користувач інтернету зможе побачити Землю в космічному просторі з затримкою всього в 45 хвилин (максимум — кілька годин). 

Глядачі зможуть отримати не тільки великий вигляд, але й поглянути на свою країну, сусідів. 

Компанія посилатиме на Землю 200 гб даних зщодня. 

Розробники вже уклали численні партнерські угоди, в тому числі з медіа-компаніями, які будуть мати доступ до трансляцій після того, як камери почнуть роботу. Також UrtheCast продасть зображення різним науково-дослідницьким компаніям і супутниковим програмам, що відстежують стихійні лиха. 

Нагадаємо, американські астрономи знайшли у Всесвіті 8,8 млрд планет, які схожі на Землю масою, розміром і температурою на поверхні.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути