chrome firefox opera safari iexplorer

Київське метро перевантажене: люди скандують «Слава Україні» і співають гімн

08 грудня 2013 о 12:03

Центральні станції київського метрополітену в обід неділі завантажені як в години пік робочого дня, люди стікаються на «Марш мільйона».

Як переїде «Інтерфакс-Україна», люди перебувають у піднесеному настрої, вітаються один з одним і жартують, у багатьох на плечах накинуті прапори України та Євросоюзу.

Пасажири, які періодично входять у вагони, вигукують «Слава Україні», на що їм у відповідь відповідають «Героям слава». Також люди на станціях стихійно співають державний гімн України.

В основному, люди виходять на центральних станціях метрополітену: Хрещатик, Майдан Незалежності, Театральна і Золоті ворота.

На 12 годину неділі намічена масштабна акція Євромайдану «Марш мільйона», що вимагає відставки уряду Миколи Азарова, дострокових виборів Ради і президента після жорстокого розгону Майдану в ніч на 30 листопада.

Джерело: Газета.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути