chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві створили стіну пам'яті про побиття людей Беркутом

08 грудня 2013 о 10:21

Більше ста свічок і фотографії учасників Євромайдану, до крові побитих «Беркутом» 30 листопада і 1 грудня – так виглядає імпровізована Стіна пам’яті, яка вночі з’явилася біля центрального поштамту на майдані Незалежності.

Імпровізована стіна пам’яті – знаходиться біля одного з входів на Євромайдан Більше ста свічок приніс сюди і запалив автор ідеї, активіст Михайло з Запорізької області. «Коли я приїхав до Києва – я майже нічого не знав про ці події.

Побачив ці фотографії побитих до крові людей, і спершу подумав, що це колаж з різних країн, з різних масових акцій. Коли зрозумів, що все це сталося в Києві упродовж двох днів – я був шокований. Можливо, ці свічки на стіні змусять людей замислитися, зрозуміти, що такі речі не повинні повторюватися. Якби серед цих побитих були мої близькі – я не знаю, що б я робив», – сказав Михайло Радіо Свобода.

Імпровізована стіна пам’яті – знаходиться біля одного з входів на Євромайдан, перехожі зупиняються біля неї, а то й фотографуються поруч.

Джерело: Уніан
Розділи: Суспільство

11 березня

Інші дати
Народився Олександр Афанасьєв-Чужбинський
(1816, с.Ісківці Полтавська область - 1875) –  український та російський письменник, етнограф, фольклорист, історик, мовознавець.
Як настане весна божа, Степ зазеленіє, Яких тільки нема квіток! Аж серце радіє; Ряст, барвінок, чебрець, зорі, Васильки і рута. (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Володимир Липинський
(1863 – 1937) - український ботанік, академік, директор Одеського ботанічного саду.
Розгорнути

Новини Дивитися всі