chrome firefox opera safari iexplorer

Україна та Польща відкрили новий міжнародний пункт пропуску «Грушів-Будомєж»

16 грудня 2013 о 11:40

Міжнародний пункт пропуску «Грушів-Будомєж» відрізнятиметься тим, що українські та польські контролюючі органи здійснюватимуть у ньому спільний контроль.

За своєю пропускною спроможністю пункт пропуску може пропускати за добу 8 тисяч осіб, 2,4 тисячі транспортних засобів (до 3,5 тонн) та 80 автобусів. Він обладнаний 17 смугами руху.

На кордоні між Україною та Польщею вже функціонують 12 міжнародних пунктів пропуску, з яких 6 автомобільних та 6 залізничних. Новий перехід буде мати 8 смуг на в'їзд і 8 — на виїзд. За потужністю він має бути таким же, як пункт пропуску на Раві-Руській. Однак, тут пропускатимуть автомобілі лише вагою до 3,5 т, тобто мікроавтобуси. В минулому році кордон з Польщею перетнуло майже 15,3 мільйона осіб та 5,6 мільйона транспортних засобів, а цього року ці цифри сягають 14,2 мільйона та майже 5 мільйонів відповідно.

Загалом пасажиропотік зріс на 12%, а транспортний на 7%.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...