chrome firefox opera safari iexplorer

Україна опинилася у десятці головних маршрутів міграції

12 вересня 2013 о 10:05

У світі спостерігається безпрецедентне зростання рівня міграції. 

Як повідомляється в доповіді ООН, станом на цей рік за межами батьківщини проживають 232 мільйони осіб (3,2% населення планети). 

Так, більше половини всіх мігрантів проживають у 10 країнах світу. Серед них на першому місці США (45,8 мільйонів). Росія на другому місці (11 мільйонів), на третьому Німеччина (9,8 мільйона). 

Найпопулярнішим міграційним коридором залишається маршрут Мексика-США. В цьому напрямку тільки в цьому році пройшли 13 мільйонів осіб. В десятці головних маршрутів міграції цьогоріч опинилися Росія-Україна (3,5 мільйони), Україна-Росія (2,9 мільйона), а також Казахстан-РФ (2,5 мільйона). 

Як повідомлялося раніше, українці стали світовими лідерами за рівнем легальної міграції до країн ЄС. Лише у 2011 році до країн Cоюзу переїхали 204 тисячі мешканців України.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути