chrome firefox opera safari iexplorer

РНБО розглядає можливість запровадження НС через події у Криму

28 лютого 2014 о 14:24

РНБО розглядає можливість запровадження надзвичайного стану у зв’язку з кризою у Криму. Про це на брифінгу сказав секретар РНБО Андрій Парубій, передає кореспондент УНН.

За його словами, надзвичайний стан “це один з варіантів розвитку ситуації”. При цьому він зауважив, що навіть запровадження НС не дозволить задіяти Збройні сили у Криму.

Як зазначив А.Парубій, за будь-яких умов будуть використовуватись внутрішні війська та міліція.

Як відомо, вночі російські військові захопили аеродром Бельбек, що у Севастополі. Також було блоковано роботу аеропорту Сімферополя. В той же час в.о. міністра закордонних справ Андрій Дещиця на брифінгу заявив про прагнення України до мирного врегулювання ситуації в Криму.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Президія Верховної Ради АРК пропонує провести загальнокримський референдум з питання удосконалення статусу автономії та розширення її повноважень, що дозволить кримчанам самим визначити майбутнє автономії.

Додамо, раніше російський міністр закордонних справ Сергій Лавров запевнив США в тому, що Росія буде поважати територіальну цілісність України.

Розділи: Суспільство

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі