chrome firefox opera safari iexplorer

Слідство розглядає три версії нападу на журналістку Чорновіл

25 грудня 2013 о 14:40

Серед версій, які розглядаються слідством, щодо побиття журналістки Тетяни Чорновіл, є її професійна діяльність, скоєння ДТП та вчинення провокацій з боку певних осіб.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на брифінгу журналістам повідомив заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олег Татаров.

“Слідством опрацьовуються декілька версій. Ми не відкидаємо версій професійної діяльності Тетяни Чорновіл, можливого скоєння ДТП і провокації з боку певних осіб”, — сказав Татаров.

Він зазначив, що через втручання у роботу слідчих на місці пригоди, відразу не було можливості зібрати речові докази, які могли залишитись. Тому було прийнято рішення про повторний огляд місця, де відбулось побиття Чорновіл і зараз там перебувають слідчо-оперативні групи, криміналістична лабораторія, щоб виявити та вилучити можливі частки біологічного матеріалу, сліди іншого автомобіля і, можливо, його деякі фрагменти, які мали залишитись після зіткнення з автомобілем журналістки.

Відповідаючи на запитання, чи враховуються слідством остання публікація журналістки про маєток під Києвом міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, Татаров сказав: “Провокаційні питання не треба задавати. Відпрацьовуються всі версії... Матеріали Чорновіл ми зараз враховуємо”.

При цьому він запевнив, що розслідування буде здійснюватися об'єктивно. До нього залучені найкращі працівники, які працюватимуть цілодобово. А також Татаров висловив сподівання, що слідство отримає відеореєстратор з автомобіля Чорновіл та записи з нього, щоб чітко сказати чи не міститься в записах монтаж і щоб відтворити повну картину пригоди та що їй передувало.

Водночас, за словами Татарова, також будуть вилучені інші відеозаписи з відеокамер, які, можливо, знаходились по шляху проїзду автомобіля Чорновіл, та встановлюватимуться та опитуватимуться можливі свідки. У контексті цього, Татаров звернувся до всіх громадян, яким щось відомо про скоєння цього злочину, звертатися до кол-центру МВС, який працює в цілодобовому режимі.

Як повідомлялося, журналістку, активістку Євромайдану Тетяну Чорновіл жорстоко побили невідомі в ніч на 25 грудня на Бориспільській трасі неподалік від Києва. За попередніми даними міліції, Чорновіл їхала у власному авто, коли її раптово «підрізав» невідомий автомобіль, з якого вийшло кілька чоловіків.

Невідомі витягли Чорновіл з-за керма, жорстоко побили, а потім кинули у придорожній кювет. За даними Об’єднаної опозиції «Батьківщина», зараз журналістка перебуває у реанімації і потребує як мінімум трьох складних операцій.

Розділи: Суспільство

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути