chrome firefox opera safari iexplorer

Серед мешканців півдня та сходу варто організувати екскурсії у Межигір’я та на дачу В.Пшонки — М. Томенко

03 березня 2014 о 16:30

Голова комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко коментуючи ситуацію у Криму та на сході України сказав, що він порадив би новим керівникам регіональної та місцевої влади організовувати просвітницькі тури до Межигір’я.

Позитивним фактом є те, що на мітинги з підтримки Володимира Путіна і Росії виходить лише по кілька сотень людей. Але поважаючи усі точки зору, було би корисно новим головам обласних адміністрацій, передусім Донецької області, Криму та інших східних і південних областей організувати екскурсії у Межигір’я, на дачу екс-генерального прокурора України В.Пшонки, щоб вони подивилися як донецькі представники влади «покращили за 4 роки життя для себе» і порівняли із тим як зріс їх «матеріальний добробут». Також показовим є ставлення російських чиновників до українців, яких вони «захищають»: вже на наддержавному рівні вони планують тих, хто «матиме бажання» переїхати до Росії пересилити на Далекий Схід для підсилення трудових резервів даного регіону Росії.

Довідково:

Регіон Далекого Сходу Росії включає Амурську область, Приморський край, Хабаровський край, Республіку Саха (Якутія), Камчатський край, Магаданську область, Сахалін та Чукотку.

Далекосхідний федеральний округ — це 6169,3 тис. км² або 36 % території Росії. Населення округу — 6,3 млн осіб (5% населення Росії). Центр Далекого Сходу — місто Хабаровськ.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути