chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко звернувся до «черкащанки» та Голови Ради Федерації Федеральних зборів Російської Федерації Валентини Матвієнко

03 березня 2014 о 17:30

Микола Томенко звернувся до Валентини Матвієнко не тільки як Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, але і як людина, дитинство якої пройшло на Черкащині.

Політик наголосив, що ситуація, що склалась у взаємовідносинах України та Росії вимагає негайного вирішення.

Микола Томенко звернув увагу, що Раду Федерації ввели в оману, надавши необ’єктивну та недостовірну інформацію про ситуацію в Україні, а особливо, в Криму. А наслідком цього стало прийняття 1 березня 2014 року постанови про використання Збройних сил Російської Федерації на території України.

Микола Томенко звернувся із проханням ініціювати розгляд Радою Федерації питання щодо відміни даної Постанови.

Одночасно з метою припинення пропаганди міжнаціональної ворожнечі і політичного радикалізму попросив закликати російські ЗМІ до надання громадянам Росії неспотвореної інформації про процеси в Україні (результати моніторингу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення).

Для відновлення нормальних відносин між нашими країнами Микола Томенко запропонував Валентині Матвієнко прийняти участь у заходах, приурочених до 200-річчя з Дня народження Т.Шевченка і безпосередньо впевнитись у відсутності будь-яких загроз громадянам і жителям України.

Довідково:
Як відомо, Валентина Матвієнко народилася 7 квітня 1949 у місті Шепетівка Хмельницької області. До 18 років жила і навчалася в Українській Радянській Соціалістичній Республіці:у 1966 році закінчила українську середню школу зі срібною медаллю,а у 1967 — з червоним дипломом — Черкаське фармацевтичне училище.

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Громадська думка

8 листопада

Інші дати
Народився Дмитро Байда-Суховій
(1882, с. Нагірне, Полтавська область – 1974) – український актор, режисер, бандурист, збирач і пропагандист українських народних пісень, один із засновників українського кіно. На початку 1910-х років одним з перших в Україні почав фільмувати театральні постановки, створивши популярні на той час фільми "Кума Хвеська" (1910), "Жидівка-вихрестка" (1911), "Змія підколодна" (1911), "Сватання на вечорницях" (1911), "Три кохання в мішках" (1911), "Навкруги зрада" (1912), "Шельменко-денщик", "Запорізький скарб" (1912), "Спіть, орли бойові" (1914). Німі картини озвучувалися прямо під час показу глядачам – музикою, шумами й акторами, які за екраном дублювали самі себе. Крім того, Дмитро Байда-Суховій акомпанував своїм стрічкам грою на бандурі.
Розгорнути
Народився Африкан Криштофович
(1885, с. Криштоповка, Харківська область – 1953) – вчений геолог, палеоботанік, засновник радянської палеоботанічної школи.
Розгорнути
Народився Олесь Досвітній
(Олександр Скрипаль-Міщенко) (1891, м. Вовчанськ, Харківська область - 1934) - українського письменника. Один з організаторів Ялтинської і Одеської кінофабрик. Автор оповідань та повістей: «Алай», «Гюлле», «Нотатки мандрівника», «На плавнях», «Піймав», «Постаті», «Сірко», «На той бік», «Новели»; романів «Американці», «Хто», «Нас було троє», «Кварцит».
Розгорнути