chrome firefox opera safari iexplorer

Росія відмовилася обговорювати в ООН права людини в Криму

01 квітня 2014 о 08:42

Росія не брала участь у понеділок у неформальній зустрічі представників країн-членів Ради Безпеки ООН. Про це йдеться у відповідному повідомленні постійного представництва Росії в організації.

РФ вважає недоречним розгляд на ній прав людини і свободи преси в Криму, який став суб'єктом Російської Федерації після нелегітимного референдуму 16 березня. «Ситуація з правами людини і свободою друку» в будь-якому суб'єкті РФ, включаючи Крим, «не вписується в рамки відповідальності Ради Безпеки і не має підстав для подібних дискусій».

Крім того, в документі повідомляється, що «такі зустрічі підривають репутацію країн-членів Ради Безпеки і завдають шкоди престижу РБ ООН у цілому».

Зазначимо, що зустріч відбулася за ініціативи Литви. Ініціатива Литви, як зазначає російська місія при ООН, є «лише ще однією спробою відвернути увагу від серйозної ситуації в Україні». «Очевидно вона задумана, щоб не дати об'єктивної оцінки та аналізу подій в регіоні, а влаштувати тенденційне пропагандистське шоу», — підсумовує постпредство РФ. 

Нагадаємо, колишній глава Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, виступаючи на неформальному засіданні Ради Безпеки ООН в Нью-Йорку заявив, що псевдореферендум про статус Криму є «цинічним» і «абсурдним».

 

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

5 квітня

Інші дати
Народився Анатолій Шиян
(1906, слобода Борисівка на Білгородщині - 1989) - український письменник. Автор романів "Магістраль", "Гроза", "Хуртовина", нарисів та оповідань, кількох п'єс, сценарію фільму "Гроза над полями", низки казок та оповідань для дітей.
Розгорнути
Народився Дмитро Чижевський
(1894, м.Олександрія Кіровоградська область - 1977) - учений-енциклопедист, культуролог, філософ, літературознавець, релігієзнавець, дослідник української і слов'янської літератур. Автор фундаментальних праць «Філософія на Україні», «Нариси з історії філософії на Україні», «Філософія Сковороди», «Історія української літератури» та ін.
«До ідеалу гармонії зовнішньої приєднується ідеал гармонії внутрішньої. Ідеал внутрішньої гармонії є найвищим ідеалом етичної свідомості. Чи багато мисленників досягнули цього ідеалу, судити важко. Сковорода і Гоголь найбільше до цього наближувалися.» (Дмитро Чижевський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...