chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві провели День пам'яті за загиблими у Великій Вітчизняній війні

06 травня 2014 о 14:12

На схилах Дніпра кадети встановили цифру «6 мільйонів», як нагадування про кількість загиблих у війні українців.

У Києві на території Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941—1945 рр. кадети провели День пам'яті за загиблими у Великій Вітчизняній війні.

На схилах Дніпра кадети встановили цифру «6 мільйонів», як нагадування про кількість загиблих українців у війні.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі