chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві стартував Міжнародний фестиваль короткометражок

22 травня 2014 о 09:39

В Києві розпочався ІІІ Kyiv International Short Film Festival. Як повідомили УНН організатори, головною локацією фестивалю, який триватиме до 25 травня, традиційно стане кінотеатр «Кінопанорама».

Цього року локацією фестивалю також стане Оpen air кінотеатр в Маріїнському парку, а в будівлі KAMA (Kyiv Academy of Media Arts) пройдуть уроки кіношколи.

Відкриється фестиваль альманахом «​​Украіна_голоса», що скаладається з восьми коротких документальних фільмів українського виробництва. У добірці показана динамічна громадянське життя українського суспільства.

Звичні програми «Міжнародний конкурс», «Українська панорама», «Фестивальні хіти» цього року доповнять національні панорами Данії, Польщі, Ісландії, Греції, а також тематичні програми: короткометражні жахи, комедійні історії, фільми про різні аспекти любові, жіночий відео-арт, світовий авангард тощо. Усього на заході будуть представлені 150 короткометражних фільмів з усіх континентів. Стрічки розділені на 25 тематичних блоків, майже всі фільми будуть показані в Україні вперше.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Новини культури

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі