chrome firefox opera safari iexplorer

Людям творчих професій необхідний денний сон

18 червня 2014 о 13:29

Вчені з Університетського коледжу Лондона (Велика Британія) дійшли висновку, що начальство має заохочувати співробітників, що займаються творчою діяльністю, робити серед дня перерву на 30-90 хвилин денного сну і дозволяти їм працювати в той час, коли їм це зручно, оскільки саме такі умови підвищують продуктивність їх роботи, пише ukrainianblog.info.

Вчені вважають, що люди даремно зациклилися на сні тільки в нічний час: він може погано впливати на творчі здібності, тим більше що традиція довгого нічного сну з’явилася лише після індустріальної революції. Денний сон, що триває від 30 до 90 хвилин, міг би допомогти компаніям підвищити продуктивність співробітників, оскільки він дає мозку час відпочити і «перезарядитися».

15 листопада

Інші дати
15 листопада відзначають:
  • Міжнародний день відмови від куріння.
  • Міжнародний день філософії.
Розгорнути
Народився Іван Падалка
(1894, с.Жорнокльови, Черкаська область – 1937) – український художник. Cтворив картини «Збирають баклажани», «Молочниці», «Cіножать», «У колгоспному саду», «Фотограф на селі», «Шахтарі», портрети М. Коцюбинського, П. Панча, Г. Cковороди; гравюри і графічні цикли «Вантажник», «Дніпрельстан» «Криворіжжя», «Полільниця», «Яблучко» та ін. 13 липня 1937 року Військова Колегія Верховного Суду СРСР засудила І. І. Падалку як «учасника націонал-фашистської терористичної організації, що ставив за мету відторгнення України від СРСР та реставрацію капіталізму» до вищої міри покарання — розстрілу. Того ж дня вирок було виконано. 1 лютого 1958 року Військова Колегія Верховного Суду СРСР знову повертається до справи І. І. Падалки і визнає її сфальсифікованою працівниками органів НКВС. Художника реабілітовано.
Розгорнути
Народився Володимир Блавацький (Трач)
(1900, м.Косів, Івано-Франківська область – 1953) – видатний український актор, режисер. В 1933 році у Львові створив художній театр «Заграва», який багато в чому орієнтувався на естетичні засади «Березоля» Леся Курбаса.
Розгорнути