chrome firefox opera safari iexplorer

Інтервальні тренування: чому це корисно

21 липня 2014 о 15:44

Інтервальне тренування — новинка для тих хто турбується про свою фігуру. Як його виконувати і чим воно корисне для схудення — читайте у «Країні здоров'я».

Сенс інтервального тренування полягає в чергуванні силових і аеробних вправ.

Подібний підхід дає можливість задіяти всі м’язи організму. Та й до того ж зміцнює серцево-судинну систему. Головним принципом інтервального тренування є чергування інтервалів з низькою і високою мірою фізичного навантаження. Найчастіше ступінь навантаження визначається за допомогою вимірювання частоти серцебиття. Час відпочинку має бути рівним часу, проведеного за заняттями.

Інтервальне тренування складається з двох фаз. Перша — активна. Ви можете займатись бігом, плаванням, задіювати велотренажер. Зважаючи на те що фахівці радять продовжувати інтервальні тренування до 3-4 тижнів то перші 2 тижня відводьте більше часу саме на активну фазу. Це дозволить звикнути організму до навантажень та уникнути ефекту забитих м'язів.

Друга фаза складає собою відновлення втрачених сил.
Можна робити такі вправи: віджиматись, присідати, займатись із тренажерами, скручувати прес і так далі.

Після двох фаз іде фаза відпочинку і продовжуєте з початку.

Чим корисні такі тренування? Організм не встигає звикнути до навантажень і працює в повну силу. Це оптимальний вихід для тих хто бажає підтягнути тіло в максимально короткий строк.

23 грудня

Інші дати
Народився Степан Тимошенко
(1878, с.Шпотівка, Сумська область – 1972) – український вчений у галузі механіки. Автор фундаментальних праць з теорії опору матеріалів, теорії пружності та коливань. Один із організаторів і перших академіків Української академії наук. Основоположник школи прикладної механіки в США.
Розгорнути