chrome firefox opera safari iexplorer

Терористи відключили Луганщину від енергосистеми України

26 липня 2014 о 20:27

Вдень у суботу, 26 липня, терористи зруйнували базову підстанцію Луганської області, через що область повністю відключена від енергосистеми України. 

Про це повідомила в.о. голови Луганської облдержадміністрації Ірина Верігіна (на фото) на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні в районі Брянки терористи прямим попаданням зруйнували базову підстанцію. Луганську область відключено від енергосистеми України. Електроенергія подавалася нам через Донецьку область», — написала Верігіна.

За її словами, зараз енергетики намагаються збільшити потужності на ТЕС р. Щастя і ведуть переговори про перепідключенні на інші підстанції.

Джерело: DT.UA
Розділи: Суспільство

12 січня

Інші дати
Народився Василь Пачовський
(1878, с.Жуличі Львівська область – 1942) – український поет, історіософ, мислитель.
Розгорнути
Народився Василь Еллан-Блакитний (Василь Михайлович Елланський)
(1894, с.Козлі Чернігівська область – 1925) – український поет, журналіст, політичний і державний діяч, публіцист і письменник.
Ні слова про втому! Ні слова про спокій! Хай марші лунають бадьорі й гучні… Хоч ніч облягає, — та в пітьмі глибокій Вже грають-палають досвітні вогні… (Василь Еллан-Блакитний)
Розгорнути
Народилася Марія Примаченко
(1909, с.Болотня Київська область – 1997) – українська народна художниця, представниця народного примітивізму («наївного мистецтва»).
Розгорнути
Народився Сергій Корольов
(1906, м. Житомир - 1966) - учений у галузі ракетобудування і космонавтики. Головний конструктор штучних супутників Землі та космічних кораблів.
Розгорнути

Новини Дивитися всі