chrome firefox opera safari iexplorer

Скільки коштує зібрати дитину до школи

13 серпня 2014 о 15:40

Літні канікули на фінішній прямій. Учні налаштовуються на навчання, їхні батьки збирають гроші. Нині мати у родині школяра майже розкіш. Приладдя дорожчало щороку, однак у 2014-му стрибок цін просто рекордний. Свого піку він сягнув саме у серпні. 

Причина всьому долар! Він росте у ціні, а от доходи населення стабільно низькі. Такий дисбаланс змушує турботливих батьків вже нині задуматись, з чим першого вересня відправлять своє чадо до школи. 

300 гривень і це, як кажуть, по-дрібницям. Аби укомплектували ранець школярика готуйте не менше пів тисячі.

Найдешевший зошит на полицях – 1.20-ть. Подібний близько 10 років тому вартував 25 копійок, а за радянських часів навіть 2. Важко уявити яке буде подорожчання у майбутньому якщо зараз воно відбувається набагато швидше ніж раніше. Середня вартість атласу – 15 гривень. А якщо такий потрібно на кожний предмет. Рахуйте!!!! Добре хоч підручники у школах є. Від 1 до 5 — го класу дітей забезпечать повністю. З 6-го починаються проблеми. Тому дітей просять ставитися до казенного охайно, аби на більше поколінь вистачило, розповідає Олег Фасоля. На роботі нещодавно призначений директор департаменту освіти і науки 3 день. Освоюється на робочому місці та входить в курс справ. Нам розповідає про новітні джерела знань.

Інтернет, у разі труднощів з літературою, врятує школи. Нині, ним уміє користуватися певне кожен першокласник. До речі, їх цього року в області більше 1300-т. Їм навчальні заклади уже готові відкрити свої двері.

Джерело: 33tv.com.ua
Розділи: Новини освіти

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...