chrome firefox opera safari iexplorer

Краще вживати насичені вітамінами продукти, ніж аптечні препарати

16 жовтня 2014 о 17:35

Гармаш Наталія Степанівна, завідувач алергологічного відділення, головний позаштатний алерголог ГУОЗ та МК ОДА:

Вітаміни від латинського слова «вітта», що перекладається як життя, є особливими органічними речовинами, які в міліграмах приймають участь в обміні речовин, в усіх біологічних та хімічних реакціях в організмі. І що важливо підвищують стійкість до інфекційних захворювань і навіть підвищують імунітет.

Джерелом вітамінів є продукти харчування – як рослинного так і тваринного походження. Вважається, що при правильному харчуванні кількість вітамінів в організмі буде достатня, але при деяких хворобах вітаміни можуть не засвоюватися. Тому просто приймати вітаміни, які продаються в аптеках шкідливо, бо надмірні дози можуть мати на організм навіть шкідливу токсичну дію.

Варто пам’ятати, що при надмірній фізичній та розумовій праці потреба у вітамінах збільшується приблизно на 30-50%.
Якщо ви хочете збагатити свій організм вітамінами то перевагу краще надавати не аптечним препаратам, а окремим групам продуктам, які більш насичені вітамінами.

А якщо все ж ви вирішили купити вітаміни в аптеці, не забудьте перед тим порадиться з лікарем.

14 квітня

Інші дати
Іван Кавалеридзе 
1887 – український скульптор, кінорежисер, драматург, сценарист. Автор пам’ятників княгині Ользі в Києві, Т. Шевченку, Г. Сковороді.
Розгорнути
 Леонід Булаховський
1888 – український мовознавець. Автор праць із загального, українського і російського мовознавства, славістики, методики викладання мови та ін. Досліджував мову творів Т. Шевченка.
Розгорнути
Народився Макар Вронський
(1910, м.Борисов, Білорусь – 1994) - український скульптор. Автор пам»яників Богдану Хмельницькому у Чигирині Черкаської області, Тарасові Шевченку у Канаді (Палермо), м.Донецьку, Михайлові Коцюбинському у Вінниці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...