chrome firefox opera safari iexplorer

Які продукти допоможуть підбадьоритися краще за каву

23 вересня 2014 о 10:40

Вихід є — каву замінять корисні і легкі продукти, які не приносять шкоди здоров'ю

Кава вранці, кава в обід, кава ввечері...Така кількість кофеїну до добра явно не доведе, але як бути, якщо після пробудження так складно налаштуватися на новий день, а вже до обіду знову тягне спати? Вихід є — каву замінять корисні і легкі продукти, які не приносять шкоди здоров'ю, пише nashpilkah.com.ua. 

До речі, такі продукти діють краще кофеїну в кілька разів. Отже, що ж потрібно їсти і пити, щоб залишатися бадьорою і активною протягом всього дня? 

Вода. Краще — холодна або кімнатної температури. Випийте склянку води вранці відразу ж після пробудження — вона зніме симптоми зневоднення і допоможе прокинутися. 

Чорний шоколад. Гормони радості зроблять день світлим і радісним. 

Апельсиновий, грейпфрутовий соки. Навіть соки з упаковок діють краще кофеїну, стимулюють мозкову діяльність і насичують організм енергією. 

Зелений чай. Напій містить більше кофеїну, ніж сама кава. Плюс, чай стимулює обмін речовин і допомагає мисленню, не викликаючи звикання. 

Яблука, банани — смачні і корисні ранкові перекуси для зміцнення імунітету і заряду бадьорості.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути