26 жовтня о 4 годині за київським часом Україна перейшла на зимовий час: стрілки годинника потрібно перевести на 1 годину назад.
Перехід на зимовий і літній час відбувається згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 «Про порядок обчислення часу на території України».
Довідково
Двічі на рік стрілки годинника переводяться на годину в більш ніж 100 країнах світу. В останню неділю березня — на годину вперед, в останню неділю жовтня — на годину назад.
Це необхідно для того, щоб наблизити адміністративний час до сонячного. 20 вересня 2011 за постанову про зміну порядку обліку часу в Україні проголосували 266 народних депутатів, таким чином Верховна рада України постановила встановити з 27 березня 2011 року на території Україні час другого часового поясу з додаванням однієї години, скасувавши цим перехід на зимовий час в жовтні 2011 року, відповідно і наступний за цим перехід на літній час.
18 жовтня 2011 Верховна Рада Україна передумала і прийняла постанову «Про визнання такої, що втратила чинність, постанови Верховної Ради України« Про зміну порядку обчислення часу на території України», за це рішення проголосували 295 народних депутатів з 349 зареєстрованих в цей день у сесійній залі. Новою постановою визнається, що постанова від 20 вересня 2011 втратила чинність, також запропоновано уряду протягом одного місяця з дня набрання чинності нової постанови внести на розгляд Верховної Ради проект закону про порядок обчислення часу на території України. З цього випливає, що перехід на зимовий час в Україні відбудеться в звичайному режимі.
В 2014 році перехід на зимовий час припадає на 26 жовтня (за матеріалами www.dilovamova.com).