chrome firefox opera safari iexplorer

Елітні медичні заклади ДУСі пропонують віддати на лікування чорнобильців, афганців та учасників АТО

25 грудня 2014 о 16:48

Народний депутат України, Голова Комітету з питань екологічної політики Микола Томенко повідомив, що він підготував Проект Постанови ВР, де пропонує передати клінічну лікарню «Феофанія», спеціальний державний заклад «Поліклініка № 2», Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини, що перебувають зараз у віданні Державного управління справами, до Міністерства охорони здоров’я для забезпечення пріоритетного надання медичної допомоги учасникам АТО, учасникам бойових дій, інвалідам та ветеранам війни.

Про це повідомляє сайт політика.

Пояснюючи журналістам позицію, чому парламент не підтримав у першому читанні урядовий законопроект № 1577, який скасовує низку соціальних пільг, Микола Томенко сказав, що це мусить бути уроком для Уряду, який відмовився слухати пропозиції не лише громадськості та експертів, а навіть депутатів коаліції, які вимагали з початку доопрацювати цей законопроект, а потім вже пропонувати його Верховній Раді.

«Ми не можемо дозволити сьогодні починати зі скасування пільг для найбідніших і найбільш незахищених громадян, які насправді цих пільг найбільше потребують», – зауважив М. Томенко. Зокрема, мова йде про інвалідів та ветеранів війни, чорнобильців і афганців тощо.

Також М. Томенко наголосив, що не можна наповнювати бюджет за рахунок дітей і вчителів. Так, в даному урядовому законопроекті низка норм стосується відміни можливості нормального навчання та оздоровлення дітей. Для прикладу він назвав введення плати за заняття в дитячих спортивних школах.

«Тому Уряд, якщо він хоче мати підтримку в парламенті, має починати зі скасування необґрунтованих пільг або неадекватного фінансування тим людям, які не потребують підтримки держави, а не з найбільш соціально незахищених верств населення», – переконаний народний депутат.

15 листопада

Інші дати
15 листопада відзначають:
  • Міжнародний день відмови від куріння.
  • Міжнародний день філософії.
Розгорнути
Народився Іван Падалка
(1894, с.Жорнокльови, Черкаська область – 1937) – український художник. Cтворив картини «Збирають баклажани», «Молочниці», «Cіножать», «У колгоспному саду», «Фотограф на селі», «Шахтарі», портрети М. Коцюбинського, П. Панча, Г. Cковороди; гравюри і графічні цикли «Вантажник», «Дніпрельстан» «Криворіжжя», «Полільниця», «Яблучко» та ін. 13 липня 1937 року Військова Колегія Верховного Суду СРСР засудила І. І. Падалку як «учасника націонал-фашистської терористичної організації, що ставив за мету відторгнення України від СРСР та реставрацію капіталізму» до вищої міри покарання — розстрілу. Того ж дня вирок було виконано. 1 лютого 1958 року Військова Колегія Верховного Суду СРСР знову повертається до справи І. І. Падалки і визнає її сфальсифікованою працівниками органів НКВС. Художника реабілітовано.
Розгорнути
Народився Володимир Блавацький (Трач)
(1900, м.Косів, Івано-Франківська область – 1953) – видатний український актор, режисер. В 1933 році у Львові створив художній театр «Заграва», який багато в чому орієнтувався на естетичні засади «Березоля» Леся Курбаса.
Розгорнути