chrome firefox opera safari iexplorer

Елітні медичні заклади ДУСі пропонують віддати на лікування чорнобильців, афганців та учасників АТО

25 грудня 2014 о 16:48

Народний депутат України, Голова Комітету з питань екологічної політики Микола Томенко повідомив, що він підготував Проект Постанови ВР, де пропонує передати клінічну лікарню «Феофанія», спеціальний державний заклад «Поліклініка № 2», Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини, що перебувають зараз у віданні Державного управління справами, до Міністерства охорони здоров’я для забезпечення пріоритетного надання медичної допомоги учасникам АТО, учасникам бойових дій, інвалідам та ветеранам війни.

Про це повідомляє сайт політика.

Пояснюючи журналістам позицію, чому парламент не підтримав у першому читанні урядовий законопроект № 1577, який скасовує низку соціальних пільг, Микола Томенко сказав, що це мусить бути уроком для Уряду, який відмовився слухати пропозиції не лише громадськості та експертів, а навіть депутатів коаліції, які вимагали з початку доопрацювати цей законопроект, а потім вже пропонувати його Верховній Раді.

«Ми не можемо дозволити сьогодні починати зі скасування пільг для найбідніших і найбільш незахищених громадян, які насправді цих пільг найбільше потребують», – зауважив М. Томенко. Зокрема, мова йде про інвалідів та ветеранів війни, чорнобильців і афганців тощо.

Також М. Томенко наголосив, що не можна наповнювати бюджет за рахунок дітей і вчителів. Так, в даному урядовому законопроекті низка норм стосується відміни можливості нормального навчання та оздоровлення дітей. Для прикладу він назвав введення плати за заняття в дитячих спортивних школах.

«Тому Уряд, якщо він хоче мати підтримку в парламенті, має починати зі скасування необґрунтованих пільг або неадекватного фінансування тим людям, які не потребують підтримки держави, а не з найбільш соціально незахищених верств населення», – переконаний народний депутат.

6 січня

Інші дати
Святий Вечір
Хай смачна кутя удасться, хай в сім'ї панує щастя, щоб весела коляда мир вам в хату принесла. Щоб співали рано півні, щоб велися в хаті гривні, щоб весело і багато провели Різдвяне Свято!
Розгорнути
Народився Степан Руданський
(1834, с. Хомутинці – 1873) - український письменник, фольклорист, лікар-епідеміолог, громадський діяч. Автор численних віршованих гуморесок «Співомовок»
Розгорнути
Народився Володимир Сосюра
(1898, ст.. Дебельцево Донецької області – 1986) - український поет. Автор поем "Махно", "Розстріляне безсмертя", автобіографічного роману "Третя рота" та вірша "Любіть Україну".
«Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину… Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину. Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну…» (Володимир Сосюра)
Розгорнути
Народився Василь Стус
(1938, с. Рахнівка Вінницької області - 1985) - український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник.
"Як добре те, що смерті не боюсь я і не питаю, чи тяжкий мій хрест. Що вам, богове, низько не клонюся в передчутті недовідомих верств. Що жив-любив і не набрався скверни, ненависті, прокльону, каяття. Народе мій, до тебе я ще верну, і в смерті обернуся до життя своїм стражденним і незлим обличчям, як син, тобі доземно поклонюсь і чесно гляну в чесні твої вічі, і чесними сльозами обіллюсь..." (В.Стус)
Розгорнути
Народився Валерій Лобановський
(1939, м. Київ - 2002) - український футболіст і тренер.
Розгорнути
Народився Микола Гришко
(1901, м.Полтава - 1964) - український ботанік, фундатор Національного ботанічного саду.
Розгорнути